€ Atrakcyjne

Dam pracę w Niemczech od zaraz jako specjalista ds. handlowych, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 stycznia 2019 05:20

Firma działająca na terenie Berlina poszukuje od zaraz pracowników na stanowisko specjalisty ds. handlowych. Propozycja pracy w Niemczech dla kandydatów z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego / angielskiego.

Poszukujemy Specjalisty ds. handlowych do rozwoju marki EcoContainers na terenie Berlina

Jesteśmy stabilną firmą z siedzibą Polsce. Posiadamy oddziały w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Hiszpanii.

Modyfikujemy kontenery morskie na potrzeby różnych branż.
Kontenery są naszą pasją, którą zamieniamy w dochodowy biznes. Jesteśmy liderem w swojej branży.

Naszym celem jest rozwój skutecznego modelu biznesowego do skali międzynarodowej.

Stworzyliśmy brand EcoContainers. Szukamy samodzielnej i rzetelnej osoby, która uzupełni nasz zespół i pomoże nam w rozwoju firmy na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków:
• Twoim głównym zadaniem będzie prowadzenie oddziału, rozwój sprzedaży na terenie Berlina
• Zarządzanie procesem sprzedaży – rozmowa z klientem, prezentacja kontenerów, tworzenie ofert, organizacja dostaw, opieka po sprzedaży.
• Nadzór nad placem i magazynem.
• Opieka nad stałymi i kluczowymi klientami oraz rozwój sieci sprzedaży.
• Analiza rynku w celu stałego podwyższania jakości świadczonych usług.

Przez większość czasu miejscem Twojej pracy będzie placówka w Berlinie. Praca będzie wymagała stałej współpracy z biurem w Gdyni, podwykonawcami oraz będzie wymagała odwiedzania kluczowych klientów na terenie Berlina.

Oczekiwania:
• Dobra organizacja pracy i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.
• Wysoce rozwinięte zdolności interpersonalne.
• Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Office.
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego.
• Doświadczenie w handlu lub branży TSL może być dodatkowym atutem.

Praca w naszej firmie jest okazją do pracy w dobrej atmosferze w zespole dynamicznych ludzi w celu rozwoju firmy na ciągle powiększającym się rynku. Firma ma płaską strukturę zarządzania. Aby dobrze odnaleźć się w naszym środowisku konieczna jest elastyczność i inicjatywa. Firma oferuje pracownikom rozwój personalny poprzez szkolenia, konferencje oraz kursy językowe.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość realizacji własnych pomysłów
• Pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku
• Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
• Kontakt z nowoczesnym rozwiązaniami technicznymi
• Wszelkie niezbędne przeszkolenia i narzędzia pracy

Aplikacje prosimy składać drogą mailową na adres:
m.muczyn@balticon.pl w formacie PDF oraz z podaniem w tytule nazwy stanowiska.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Obowiązek informacyjny dla kandydatów do pracy:
Głównym Administratorem Danych Osobowych jest:
BALTICON S.A. ul. Prof. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk,
Dane zamieszczone w życiorysie będą przetwarzane w celu rekrutacji na powyższe stanowisko i będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji.
Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą powinna zostać umieszczona w życiorysie lub zgłoszeniu rekrutacyjnym i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści, ich poprawiania, usunięcia, zaprzestania przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy znajduję się na naszej stronie

ID ogłoszenia: 5505c403e6483d72

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez marketing@ecocontainers.com

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez marketing@ecocontainers.com »