€ 15/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Berlin z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 lipca 2021 03:14

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Berlinie dla sprzątacza-sprzątaczki. Oferta pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu biur oraz innych powierzchni komercyjnych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biurowa

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca zgodnie z zasadami BHP i przestrzeganiem reżimy sanitarnego
  • pracownik odpowiedzialny będzie za kompleksowe sprzątanie powierzchni z użyciem profesjonalnych sprzętów i preparatów – obecnie głównie do odkażania
  • do zadań należeć będzie sprzątanie toalet, pomieszczeń socjalnych, pomieszczeń open space, gabinetów, sal

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność
  • dostępność od zaraz
  • samodyscyplina
  • duża zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • odzież roboczą oraz środki ochronne
  • pomoc koordynatora Polaka
  • niemiecką umowę o pracę podpisaną bez pośredników
  • rozpoczęcie zatrudnienia od zaraz
  • płatny urlop, świadczenia oraz ubezpieczenie
  • opiekę na miejscu i pomoc na wszelkich płaszczyznach

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania mailowo, z załączeniem CV, na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: sprzątanie biur, od lipca 2021

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-przy-sprzataniu-biur-w-berlinie-z-podstawowa-znajomoscia-jezyka/

ID ogłoszenia: 7460f5bccd9cd70