€ 1,300.00

Dam pracę w Niemczech opiekunka do mobilnej Pani z Essen od 31.07.2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: 4 lipca 2019 05:29

W miejscowości Essen od zaraz dam pracę w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zlecenie od 31.07 przy opiece nad Panią w wieku 95 lat, która cierpi na początkową demencję i  problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem.

Pani ma 95 lat, 160 cm wzrostu i waży 65kg. Podopieczna cierpi na początkującą demencję (czasami występuje dezorientacja co do czasu). Ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem. Porusza się o lasce. Niedawno doznała złamania kości miednicy. Samodzielnie korzysta z toalety, nie występuje inkontynencja. Seniorka słabo słyszy. Podopieczna jest komunikatywna i przyjacielska.
Obowiązki
Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów
Opieka: pomoc w codziennych czynnościach – przy myciu, ubieraniu się, jedzeniu, wspólne spędzanie czasu i aktywizacja podopiecznej, okazyjnie towarzyszenie podczas wizyt u lekarza

Praca w nocy nie powinna występować. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.
Informacje dodatkowe
Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym. Możliwość zrobienia zakupów ok. 20 minut drogi pieszo od miejsca pobytu. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Dwa razy w tygodniu przychodzi dodatkowa pomoc domowa. Nie ma zwierząt. Czas wolny min. 2-3 godziny dziennie, do uzgodnienia.

Kontakt
Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania
solidne podstawy/komunikatywna znajomość j.niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 30.07. na 6 tygodni

Oferujemy
Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy

ID ogłoszenia: 6815d1c6ce15842c