€ 8,5/h

Dam pracę w Niemczech sprzątanie, prace porządkowe wyspa Uznam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koserow
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: pełen etat
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 czerwca 2015 01:00

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla kobiet i mężczyzn przy sprzątaniu biur, mieszkań, porządkowaniu terenów zielonych. Zatrudnienie na wyspie Uznam dla osób z komunikatywną znajomością języka.

Poszukujemy Pani/Pana do prac porządkowych.

Zakres obowiązków: sprzątanie biur, mieszkań, domów i domków letniskowych (w sezonie letnim praca również w soboty i niedziele), pielęgnacja ogrodów, w okresie zimowym odśnieżanie.

Miejsce pracy: wyspa Uznam. Dojazd bezpośredni pociągiem ze Świnoujścia.

Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy samochód służbowy, umowę o pracę na pełen etat, wynagrodzenie 8,5€/godz.

CV w języku niemieckim ze zdjęciem proszę przesyłać mailowo lub na adres:

Rainer Blome
Hauptstr. 89
17549 Koserow / Niemcy

clean clar for usedom

ID ogłoszenia: 3875567122e34f20

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez cleanclarforusedom

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez cleanclarforusedom »