€ 13-16 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech Stuttgart od zaraz przy sprzątaniu kliniki medycyny estetycznej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2018 04:44

Klinika medycyny estetycznej ze Stuttgartu zatrudni od zaraz na stanowisko sprzątaczki. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: ustalana indywidualnie od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • osoba która podejmie tę pracę będzie zajmować się myciem powierzchni, odkażanie, włączeniem lamp bakteriobójczych, wietrzeniem gabinetów, dezynfekowaniem powierzchni, odpowiednią gospodarką odpadów – również tych niebezpiecznych

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność
  • przyjazne nastawienie

Zapewniamy:

  • uniform służbowy oraz środku ochronne
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • wsparcie w szukaniu zamieszkania odpłatnego na miejscu
  • początkowo okres próbny z opcją przedłużenia
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pełny etat i stałe godziny pracy

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „sprzątanie kliniki/02/2018″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 6205a7701a29c003

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech Stuttgart od zaraz przy sprzątaniu kliniki medycyny estetycznej”

  1. karolkaa_22 na 9 lutego 2018 @ 12:56

    Dzień dobry,
    jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy. Mój numer: +48 605 319 281
    Pozdrawiam!

  2. Witam, jestem zainteresowana. Proszę o kontakt tel.510851077.