€ 30-32 PLN/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów bez języka 2018 Neuwarendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuwarendorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 04:33

Poszukujemy chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech na sezon 2018 w Neuwarendorf. Ogłoszenie przy zbiorach szparagów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik przy zbiorze warzyw

Lokalizacja: Neuwarendorf, Niemcy

Pensja: 30 do 32 złotych na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 30

Opis zadań:

  • fizyczna praca polowa przy zbiorze szparagów na polu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za oczyszczanie i pakowanie warzyw do skrzynek
  • inne obowiązki – np. praca przy obróbce warzyw

Oczekiwania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • wiek w granicach 25 a 45
  • predyspozycje do wykonywania pracy fizycznej
  • świetna organizacja czasu pracy
  • zorganizowanie, pracowitość, odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet
  • umowę tymczasową na sezon

Aplikacja:

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 5165a281b1ecdcdf

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów bez języka 2018 Neuwarendorf”

  1. Witam jestem zainteresowana czy jest mozliwosc bez umowy?