€ 2,800.00

Dekarz-blacharz praca Niemcy na budowie od zaraz, Norymberga-Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga, Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Umowa na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2019 04:53

W rejonie Norymbergi (Bawaria) od zaraz dostępna propozycja pracy w Niemczech na budowie jako dekarz – blacharz. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Dekarz /Blacharz
Bayern / Baden Południowe Niemcy

• Co oferuje nasza firma:
Legalne zatrudnienie na Niemieckiej umowie o prace
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Atrakcyjne wynagrodzenie
Stawka godzinowa: 12,19-14.00 + dieta 50-60€
Płatność 2400-2800 € / miesiąc
Możliwość dodania tygodniowej zaliczki
Wynagrodzenie wypłacane jest do 15tego każdego mc
Średnie miesięczne godziny: 160-180 godzin
25% dodatku za nadgodziny, 50% dodatku w niedzielę, 100% wakacji, bonus wakacyjny, bonus świąteczny
Odzież i sprzęt bezpieczeństwa
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
• Obowiązki:
Obróbka i wyginanie blachy do pokrycia dachów
Montaż rur spadowych i prace wykończeniowe
Wykonywanie pokryć dachowych z wykorzystaniem materiałów dekarskich
Wykonywanie czynności naprawczych pokryć dachowych
Praca na podstawie rysunku technicznego
• Oczekiwania :
Znajomości języka na poziomie A1-A2 (przewaga na poziomie komunikacji)
Prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)
Co najmniej dwa lata doświadczenia w zawodzie
Elastyczność, niezawodność
Umiejętność pracy w zespole
• Kontakt:
E-mail: jholownia@maroin.de
Telefon: De:+49 160 2069268 / PL: +48 536 052 555

ID ogłoszenia: 8225d01feb49d6c5

Brak tagów