€ 2250/mc brutto

Dla par bez znajomości języka praca w Niemczech produkcja zabawek od zaraz fabryka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 czerwca 2021 02:35

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji zabawek. Zatrudnienie 2021 w fabryce z Düsseldorf dla par bez znajomości języka. Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 2250 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca na produkcji przy montażu elementów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie kontroli jakości, montaż, pakowanie gotowych elementów

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • samodzielność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziana mobilność – prawo jazdy + auto
  • przykładanie się do obowiązków

Oferujemy:

  • ubezpieczenie zdrowotne
  • niemiecką umowę o pracę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby lub 400 euro od pary
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora przy dopełnianiu wszelkich spraw
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez formularz dostępny poniżej:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-dla-par-na-produkcji-zabawek-dusseldorf-2021/

ID ogłoszenia: 47860d1c155c62dc

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.