€ 1600 euro brutto miesięcznie

Dostarczanie paczek oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B Fryburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fryburg Bryzgowijski
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2015 04:45

Pilnie zatrudnimy osobę jako kierowcę kat.B do rozwożenia przesyłek we Fryburgu (Umkirch). Ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku kuriera od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Kurier – kierowca kat.B

Miasto: Fryburg Bryzgowijski – dokładniej Umkirch

Zarobki: 1600 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • Praca na stanowisku kuriera polega na rozwożeniu przesyłek na wyznaczonym obszarze.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna również za zbieranie paczek od klientów.
  • Konieczne będzie zbieranie potwierdzeń odbioru oraz podpisywania potwierdzeń nadania.
  • Czasem pracownik będzie musiał pobrać stosowane opłaty.

Oczekiwania:

  • samodzielne zorganizowanie zamieszkania lub aktualne przebywanie w okolicy Fryburga
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wysoka odpowiedzialność
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • zorganizowanie
  • świetna orientacja w terenie
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Oferta:

  • praca od zaraz w pełnym wymiarze godzinowym od 7 do 17
  • tydzień roboczy trwa od poniedziałku do piątku
  • ubezpieczenie socjalne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 0049 176 31424295

Uwaga: Na miejscu nie ma zorganizowanego miejsca zamieszkania!

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/kierowca-mechanik-lakiernik-blacharz/prawojazdy-b-dostarczyciel-paczek-1600-brutto,264929.html

ID ogłoszenia: 10455da6a276a370