€ 11-12EUR + Dieta Netto/h

Elektryk praca w Niemczech na budowie od zaraz w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leipzig
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 września 2017 04:21

Firma z Lipska poszukuje obecnie pracowników na stanowisko elektryka budowlanego. Legalna praca w Niemczech w budownictwie przy montażu instalacji elektrycznych.

Abacent personalservice GmbH jest niemieckim pośrednictwem pracy, wyspecjalizowanym w zatrudnianiu pracowników zawodowych (elektryk, hydraulik, malarz, spawacz, ślusarz). Zajmujemy się poszukiwaniem polskich fachowców dla sprawdzonych niemieckich pracodawców. Oferujemy niezwykle atrakcyjne warunki zatrudnienia, przejrzystość i profesjonalizm.

W chwili obecnej prowadzimy nabór elektryków z doświadczeniem w instalacjach przemysłowych oraz mieszkalnych do pracy na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków:
– prace ogólnoelektryczne (przeciąganie kabli, montowanie włączników, puszek, kontaktów, lamp, itp.)
– okablowanie i podłączanie szaf wg planów i schematów
– remonty instalacji elektrycznych
– prace konserwatorskie

CO OFERUJEMY

Atrakcyjne wynagrodzenie. W zależności od stopnia znajomości języka niemieckiego, jest to 11-12€ Netto/h + Dieta – Dodatkowo jeśli twój niemiecki jest bardzo dobry, dostaniesz od nas 300€ Bonusu w ramach powitania (oferta ważna tylko do końca listopada!).
Umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
Organizujemy i opłacamy zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
Opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
Możliwość pracy w nadgodzinach za dodatkowe stawki
Stała polskojęzyczna obsługa
Pomoc w innych sprawach organizacyjnych (Kindergeld, zwrot podatków, itd.)

CZEGO WYMAGAMY:

Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
Własnego samochodu osobowego i czynnego prawa jazdy,
Ważnych uprawnień SEP-owskich bądź wykształcenia w zawodzie.

Przydział stanowiska uzależniony jest od umiejętności i kwalifikacji, które jako pracodawca poznamy po wypełnieniu przez kandydata odpowiedniego kwestionariusza.

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres:
praca-abacent@poczta.pl

Skontaktujemy się z każdym kandydatem!

Rodzaj pracy: Pełny etat

Krzysztof Drużyński

ID ogłoszenia: 49759b5f5de7f1e3

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Abacentgmbh
  • Zarejestrowany od: 11 września 2017

Inne przedmioty dodane przez Abacentgmbh

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Abacentgmbh »

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.