€ 14 EUR brutto

Elektryk przemysłowy – praca w Niemczech, Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Okres nieograniczony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 czerwca 2017 02:59

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Fuldy poszukuje doświadczonych elektryków przemysłowych zdecydowanych do podjęcia pracy w Niemczech przy okablowaniu maszyn i urządzeń.

BD Personalrecruiting współpracujący z niemiecką firmą rekrutacyjną z ponad 20-letnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy, zajmujący się dostarczaniem ekspertów oraz kadry kierowniczej, poszukuje polskich fachowców do pracy na terenie całych Niemiec. Pracownikom zapewniamy lokum, opiekę koordynatora polsko-niemieckojęzycznego oraz niemiecką umowę o pracę według taryfy Federalnego Związku Pracodawców usług personalnych.

Dla naszego klienta poszukujemy od zaraz elektryków przemysłowych do długotrwałego zatrudnienia z możliwością przejęcia.

Elektrycy przemysłowi

Miejsce pracy: Fulda lub Dillenburg (Hesja)

Ilość wakatów: 10

Opis stanowiska pracy:

Okablowawanie maszyn i urządzeń
Analiza i usuwanie błędów, sprawdzanie elementów i szaf sterowniczych
Budowa szaf, okablowywanie według planu
Praca przy podłączaniu tras kablowych i szaf sterowniczych
Przedłużanie – konfekcji kabli, kanałów kablowych oraz przewodów
Utrzymanie sprawności linii technologicznych i maszyn produkcyjnych w zakresie układów elektrycznych
Usuwanie awarii na liniach produkcyjnych

Wymagania:

Wykształcenie jako elektryk-automatyk, elektryk przemyslowy
Doświadczenie z podobnym zakresem obowiazków (m.in. SPS)
Dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej
Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
Znajomość urządzeń automatyki przemysłowej (przetwornice częstotliwości, serwonapędy itp.)
Zdolność czytania rysunków technicznych
Prawo jazdy kat. B i własny samochód
Samodzielność, dokładność, punktualność

Oferujemy:

Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą wg niemieckiej taryfy Federalnego Związku Pracodawców usług personalnych
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zakwaterowanie, które zapewnia i opłaca pracodawca (w wynajmowanych pensjonatach lub mieszkaniach)
Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
Odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
Opiekę koordynatora polsko-niemiecko-języcznego
Wszystkie świadczenia socjalne przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w niemieckiej firmie (ubezpieczenia)
Płatne nadgodziny
Urlop: w 1 roku zatrudnienia – 24 dni, w 2 roku – 25 dni, w 3 – 26 dni, w 4 – 28, od piątego roku zatrudnienia – 30 dni

Perspektywy:

Długoterminowa praca w Niemczech

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów przetłumaczonych na język niemiecki.

ID ogłoszenia: 888594419886810c