€ 13,50€ brutto/godz.

Elektryk zakładowy praca Niemcy w Ludwigslust 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ludwigslust
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 września 2017 06:43

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie doświadczonych elektryków zakładowych do pracy w Niemczech 2017.

Miejsce pracy: Niemcy, 19288 Ludwigslust
Nr referencyjny: EL/08/2017

Opis stanowiska
• Nadzór nad urządzeniami i instalacjami elektro-energetycznymi oraz maszynami produkcyjnymi
• Usuwanie awarii instalacji elektrycznych, maszyn, urządzeń
• Wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji urządzeń

Wymagania
• Min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę : 13,50€ brutto/godz.
• Nadgodziny wypłacane z 25% dodatkiem
• Niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
• Opieka konsultanta w j. polskim
• Zakwaterowanie przy miejscu pracy, płatne 250€ miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule EL/08/2017

ID ogłoszenia: 75259c10bfacd561

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.