€ od 2100 euro/mc brutto

Fizyczna praca Niemcy pomocnik śmieciarza bez języka od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 października 2016 01:29

Oczyszczalnia ze Stuttgartu poszukuje osoby bez znajomości języka na stanowisko pomocnika śmieciarza. Oferta fizycznej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza
Miasto: Stuttgart, Niemcy
Pensja: osoby bez języka będą zarabiać 2100 euro brutto miesięcznie, natomiast osoby z językiem niemieckim 2500 euro brutto na miesiąc
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik ma za zadanie podstawiać kubły pod śmieciarkę w celu mechanicznego opróżnienia – konieczne jest odstawienie ich również pod odpowiedni adres
  • zbieranie worków z odpadami oraz wrzucanie ich na pakę samochodu
  • jest to praca często w trudnych warunkach, niezależnie od pogody

Oczekiwania:

  • znajomość języka nie jest wymagana aczkolwiek będzie dodatkowym atutem
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • zdolność do pracy z ludźmi
  • otwartość, komunikatywność
  • zaangażowanie i niezawodność
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • pomoc z dopełnieniem wszelkich formalności oraz w poszukiwaniach zakwaterowania do wynajęcia
  • pracę od zaraz
  • odzież roboczą
  • przeszkolenie i krótkie wdrożenie
  • niemiecką umowę o pracę
  • dużą liczbę godzin pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Praca w Niemczech jako pomocnik śmieciarza, Stuttgart”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 26757f18296dde44

9 komentarzy na “Fizyczna praca Niemcy pomocnik śmieciarza bez języka od zaraz Stuttgart”

  1. Jestem zainteresowany proszę o kontakt 607-936-850

  2. jestem zainteresowany prosze o kontakt 725 005 632

  3. jestem zainteresowany prosze o kontakt 696 185 932

  4. Witam jestem zainteresowany pracą niezawodny ,pracowity uczciwy,sumienny ,otwarty ,fizycznie wytrzymały proszę o kontakt 691635313

  5. Sylwester Weszka na 7 października 2016 @ 21:01

    Witam jestem zainteresowany tą pracą 5 letnie doświadczenie w Polsce na tym samym stanowisku kontakt 730006989

  6. Jestem zainteresowany . Proszę o kontakt telefoniczny 795100585. Waldemar Hilt.

  7. Jestem zainteresowany prosze o kontakt 0049 15214498654

  8. Jestem zainteresowany ,chętne 4 osoby prosze o kontakt 603821049

  9. jestem zaiteresowany posiadam prawo jazdy kat b uprawnienia na wózek widłowy bez nałogów +48 519527 766