€ 1600€

Fizyczna praca Niemcy sprzątanie obiektów i naprawa usterek, Dortmund – bezpłatne zakwaterowanie!

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 maja 2022 00:47

Od zaraz w Dortmundzie możliwa fizyczna praca w Niemczech przy sprzątaniu obiektów i naprawie usterek. Mile widziana znajomość języka niemieckiego. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu.

Zakres obowiązków: naprawianie usterek, np. hydraulicznych, budowlanych (malowanie), prace porządkowe (sprzątanie obiektów).

Oczekujemy: mile widziana znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy kat. B. Oferujemy: bezpłatne zakwaterowanie w miejscu pracy, 1600€ netto miesięcznie przy 168 godzinowym wymiarze czasu pracy, możliwość zaliczek, legalne zatrudnienie (A1, karta EKUZ), wsparcie polskojęzycznych koordynatorów.
KRAZ 6760

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków

z.schauder@cdpersonal.eu

ID ogłoszenia: 745627e4c8feb3b6