€ atrakcyjne wynagrodzenie

Fizyczna praca w Niemczech, pracownik pralni przemysłowej 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zagranica
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 listopada 2015 01:16

Atrakcyjna praca fizyczna w Niemczech w pralni przemysłowej od roku 2016. Zatrudnienie przy obsłudze maszyn pralniczych, maglujących oraz ich czyszczeniu. Zakwaterowanie płatne zapewnione.

Opis stanowiska pracy

HR WORK FORCE sp. z o.o. sp. komandytowa (APT 8948) (siedziba we Wrocławiu) poszukuje dla niemieckiego klienta osób do pracy tymczasowej w pralni przemysłowej. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należała obsługa maszyn pralniczych oraz maglujących lub czyszczenie maszyn.

Chcesz wyjechać do pracy, ale dopiero po Nowym Roku? Żaden problem!
Poszukujemy chętnych osób na wyjazd od początku 2016 roku!

Zapewniamy:

• legalną pracę na podstawie umowy o pracę
• ubezpieczenie – opłacamy składki ZUS
• zakwaterowanie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• nie pobieramy żadnych opłat manipulacyjnych od pracownika
• zatrudniamy osoby z terenu całej Polski
• wsparcie naszego biura w razie ewentualnych problemów

Wymagania:

• chęć i zapał do pracy, sumienność,
• podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana,
• prawo jazdy KAT. B oraz własny samochód mile widziane,
• dyspozycyjność.

ID ogłoszenia: 1256556f059cdcd

3 komentarze na “Fizyczna praca w Niemczech, pracownik pralni przemysłowej 2016”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy, mam 23 lata jestem osobą energiczna, odpowiedzialną, w dobrej kondycji fizycznej. Mogę podjąć pracę w dowolnym terminie. Dodatkowo posiadam prawo jazdy kat.B i własny samochód którym mogę dojechać na miejsce. Numer kontaktowy 887 036 903

  2. Witam mam na imie pawel magier mam 20 lat jestem zainteresowany wyjazdem po nowym roku tel 516965616

  3. rafal.skonieczka@o2.pl na 25 stycznia 2016 @ 10:14

    Dzindobry, jestem zainteresowany Panstwa oferta pracy mam 48 lat jeztem zdrowy i sprawny fizycznie posiadam prawo jazdy kat B uprawnienia na wozek widlowy prosze o kontakt 787353112