€ 2,000.00

Kierownik kontraktu – praca w Niemczech na budowie, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: biegła
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 września 2017 04:47

Firma budowlana działająca m.in. w rejonie Hamburga poszukuje pracownika na stanowisko kierownika kontraktu. Legalna praca w Niemczech na budowie dla osób z kwalifikacjami.

Firma z 26 letnim doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym w Polsce jak i za granicą poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
• Nadzór nad procesem realizacji prac na budowie
• Nadzór nad wykonywaniem robót zgodnie z harmonogramem
• Nadzór nad pracownikami oraz podwykonawcami
• Odpowiedzialność za jakość realizowanych robót
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na rynku niemieckim
• Znajomość języka niemieckiego
• Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Budownictwo
• Uprawnienia budowlane do nadzoru i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno budowlanej
• Znajomość przepisów prawa budowlanego
Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Zakwaterowanie oraz przejazdy zapewnia pracodawca
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.
lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@pracownicy-budowlani.pl