€ do uzgodnienia

Komisjoner bez znajomości języka na magazynie Niemcy praca Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 02:06

Poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Niemczech na magazynie spożywczym bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z Monachium na stanowisku komisjonera.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Stawka godzinowa: do ustalenia, pracowników obowiązują dodatki godzinowe za pracę na zmianie nocnej

Zadania:

  • Oferta dotyczy pracy na magazynie z artykułami spożywczymi przy komisjonowaniu, zbieraniu zamówień i przygotowywaniu towaru do wysłania.
  • Zadania wykonywane będą z użyciem ręcznego wózka widłowego z napędem elektrycznym.

Oczekiwania:

  • praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego – Ameise – jest to wózek z napędem elektrycznym
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • możliwość pracy na hali w niskiej temperaturze oraz w chłodni

Oferujemy:

  • zapewniona na miejscu odpowiednia odzież robocza
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie podpisanej z pracodawcą – Nagel – group
  • na miejscu zapewnione jest zakwaterowanie płatne w 2-3 osobowych pokojach
  • pomoc z dopełnieniem formalności
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • zarobki w postaci wynagrodzenia podstawowego plus licznych dodatków

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 10755dddfed1d5e6