€ 12,50 € brutto/h

Lakiernik przemysłowy oferta pracy w Niemczech bez języka, Weingarten

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Weingarten
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 czerwca 2022 00:47

W rejonie Weingarten także bez znajomości języka atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla wykwalifikowanych lakierników przemysłowych. Zatrudnienie dostępne od zaraz.

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Lakiernik przemysłowy – niewymagana znajomość języka niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy – 88250 Weingarten
Nr ref: WEIN/DE/2022

Opis stanowiska pracy:
– ustawienie automatycznej kabiny lakierniczej
– malowanie elementów proszkowo
– ręczne (ponowne) lakierowanie
– stawka: 12,50 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Wymagania:
– mile widziana znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
– ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
– zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
– opiekę polskojęzycznego koordynatora
– możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
– płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
– dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
– płatne dni ustawowo wolne od pracy
– premię za polecenie nowych pracowników
– odzież ochronną
– dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: WEIN/DE/2022

niemcy@euro-labora.com

ID ogłoszenia: 85462a832333b87c