€ 13 euro brutto/h

Lipsk praca w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz podstawowy język niemiecki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 lutego 2017 03:44

Pilnie szukamy chętnych do pracy w Niemczech – Lipsk przy sprzątaniu biur. Oferta skierowana do Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego. Od zaraz zatrudnienie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Personel sprzątający
Miejscowość: Lipsk, Niemcy
Stawka godzinowa: 13 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca przy sprzątaniu biur – zadania wykonywane będą zespołowo
  • wycieranie kurzy, mycie toalet, wietrzenie, odkurzanie, mycie podłóg, opróżnianie koszy, itp.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum podstawowym plus znajomość słówek związanych ze sprzątaniem
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w zespole
  • doświadczenie
  • prawo jazdy kat.B
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze i wsparcie koordynatora w pierwszych dniach pracy
  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • samochód służbowy
  • wszelkie niezbędne materiały do pracy, chemię, mopy, itp.
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania wiadomości e-mail z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie biur, imię i nazwisko, Lipsk”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-lipsk-2017/

ID ogłoszenia: 503589bbdf866b58