€ 1,500.00

Niemcy praca dla opiekunki osób starszych do Pana 76 l. k. Hanoweru od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wedemark
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 marca 2020 03:55

Od zaraz poszukiwana empatyczna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech. Zlecenie z okolic Hanoweru przy opiece nad Panem w wieku 76 lat, który wymaga wsparcia w czynnościach dnia codziennego.

1. Termin zlecenia od zaraz
2. Miejscowość: 30-900 Wedemark, 20km od Hanoveru
Osoba podopieczna:
1.Wzrost: 180
2.Waga : 83
3.Wiek: 76

Opis Podopiecznej/go:
Seniorka ma70 lat i jest fit i dotychczas zajmowala się swoim mezem.
Senior ma 76 lat i fizycznie calkiem sprawny. Komunikatywny i uprzejmy.Chetie chce się czyms zajmować. Samodzielnie jednak nie może . Pomaga chętnie w gotowaniu, lub robi prace ogrodowe. Musi jednak przy tym być nadzorowany i wprowadzony. Chetnie rozmawia i chodzi na spacery. Rodzinie zależy aby zajac go czyms. Senior chodzi 1 raz w tyg do opieki dziennej, jednak z uwagi na Corona wirus jest wstrzymane.
W pracach domowych będzie w dalszym ciągu pomagać zona .Opiekunka ma wspierać, pomagać , albo przejąć obowiązki jak zony nie będzie. Zakupy robi zona, chętnie z opiekunka. W czasie trwania Corona wirusa, jedzenie będzie dostarczane. Ze względu na wirusa, nie przychodzi sprzataczka. Normalnie przychodzi zawsze 1 raz w tyg .Opiekunka jednak w czasie nieobecności, przejmuje sprzątanie.
Czas wolny – bez problemu, zona zostaje z mezem
Przerwy 14-16
2 popoludnia lub jeden dzień wolny- do dogadania z zona

Schorzenia: demencja, inkontynencja

Pielęgniarka: BRAK
Czynności wykonywane przez podopiecznego:
a) poruszanie się – samodzielnie
b) toaleta –samodzielnie/ z nadzorem
c) higiena osobista/ mycie – samodzielnie/ z nadzorem
d) ubieranie- samodzielnie/ z nadzorem
e) Jedzenie – samodzielnie
Wstawanie w nocy : BRAK
Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)
Warunki domowe: dom jednorodzinny, ogrod , pies , kot
Warunki dla Opiekunki: pokoj, internet, radio
Wymagania:
1. znajomość j. niemieckiego: komunikatywny plus
2. doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona
3. gotowość do pracy w okresie:
4. Warunki zatrudnienia:Umowa zlecenie

Stawka 1500
Tel 574 701 864

ID ogłoszenia: 2495e78d6d3c229a