€ 1400€

Niemcy praca dla opiekunki osób starszych do Pani 100 lat z Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 marca 2020 04:57

Począwszy od 20-go marca dostępna praca w Niemczech dla opiekuna – opiekunki osób starszych. Zlecenie przy opiece nad Panią w wieku 100 lat, która cierpi na jedynie lekką demencję.

1. Termin zlecenia od: 20.03.2020
2. Miejscowość: 51149 Kolonia
Osoba podopieczna:
1.Wzrost: 160
2.Waga : 60
3.Wiek: ur. 1919- 100 lat 

Opis Podopiecznej/go:

Pani jest bardzo mila osoba, porusza się w domu przy rolatorze. Chciałaby mieć opiekunke z która moglaby zjeść , przyrzadzic wspólne posiłki. Sama potrafi jeszcze czytac bez okularow, na swoje 100 urodziny potrafila wypisac 60 zaproszen. Pani jest jak na swój wiek lekko demencyjna, demencja może przejawiać się w tym ze babcia nie ma koncentracji, czuje się przemeczona, po dłuższych rozmowa. Jeśli bylby jakiś problem medyczny, w pobliżu wnuk prowadzi swój gabinet lekarski.
Pni mieszka w kolonii . Syn i corka pracują , mieszkają 1,5 km i mogą większe zakupy robic. Zastepuja opiekunke kiedy chce mieć wolne. Leki podaje w dalszym ciągu Pflegedienst.
Przychodzi pani do sprzątania 3 x w tyg
Przerwa codzinnie 2 h 12:30-15:00
Dwa popołudnia w tygodniu
Podsumowujac, bardzo dobra sztela dla opiekunki która chce spokoju , która jest otwarta , w sercu kolonii.
Schorzenia: osłabienie starcze, inkontynencja, początki demencji

Pielęgniarka: do rozdzielania leków
Czynności wykonywane przez podopiecznego:
a) poruszanie się – rolator w domu, na dworze wozek
b) toaleta – pomoc wymagana
c) higiena osobista/ mycie – lekka pomoc wymagana
d) ubieranie- lekka pomoc
e) Jedzenie. – wspólne przygotowanie
Wstawanie w nocy : BRAK!!
Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)
Warunki domowe: dom jednorodzinny, ogrod, internet, tv
Warunki dla Opiekunki: pokój, Internet, tv, Czas wolny do omówienia na miejscu.
Wymagania:
1. znajomość j. niemieckiego: dobra
2. doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona
3. gotowość do pracy w okresie:
4. Warunki zatrudnienia:Umowa zlecenie

Tel. 574 701 864

ID ogłoszenia: 7265e6a4bf3e5f3d