€ 1350€

Niemcy praca dla opiekunki osób starszych do Pani 99 lat z Wesel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wesel
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 marca 2020 03:43

Począwszy od 15-go kwietnia do podjęcia praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zlecenie przy opiece nad Panią w wieku 99 lat z Wesel, która potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach.

Rozpoczęcie 15.04.2020
Giesen Margarette
Miejscowość: 46487 Wesel
Osoba podopieczna:
1. Wzrost: 164
2. Waga: 65
3. Wiek: ur. 1921
Opis Podopiecznej/go:
Pani Margarette mieszka sama. Nie ma zwierząt. Chętnie chodzi na spacery, jeżeli czuje się na siłach. Plan dnia zależy od jej samopoczucia. Czasem większość dnia spędza w łóżku, a czasem robi nawet 2 spacery. Po obiedzie zwykle odpoczywa. Wieczorami kolacja i oglądanie telewizji. Jest dużo wolnego czasu. Seniorka lubi spędzać czas sama, nie należy być nadgorliwym i się jej narzucać. Mimo swojego wieku jest jeszcze bardzo świadoma. Raz w tygodniu gra w karty ze znajomymi poza domem.
Dom położony jest nad samiutkim jeziorem, okolica jest przepiękna.
Wnuk z żoną i rodziną mieszkają w tym samym domu na górze mają tam osobne mieszkanie do którego jest oddzielne wejście, syn mieszka daleko. Rodzina bardzo miła
Zakupy robi się razem z wnuczką, na nic nie brakuje pieniędzy.
Rytm dnia: około 7-8 śniadanie, 12.00 obiad, 19.00 kolacja.

Schorzenia: osłabienie starcze, zaburzenia rytmu serca, niewydolność sercowa, osteoporoza, inkontynencja (mocz) , zaburzenia snu.
Pielęgniarka: nie
Czynności wykonywane przez podopieczną:
a) poruszanie się – samodzielnie
b) toaleta – z pomocą
c) higiena osobista/ mycie- z pomocą
d) ubieranie- samodzielnie
e) jedzenie- samodzielnie
Wstawanie w nocy: nie ma
Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)
Warunki domowe: dom na obrzeżach miasta
Warunki dla Opiekunki: duży pokój , internet, TV. Łazienka z podopieczną. Zakupy będą organizowane przez rodzinę. (sklep ok. 7 km oddalony od domu)

Wymagania:
1. znajomość j. niemieckiego:
2. doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami
Stawka 1350€ netto
Tel. 574 701 864

ID ogłoszenia: 2975e74d7f97b2d5