€ 1400 netto + mieszkanie + wyżywienie

Niemcy praca dla pomocy kuchennej bez języka w restauracji Dortmund 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2017 03:09

Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w restauracji 4* hotelu na przedmieściach Dortmundu. Ogłoszenie pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna z zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 1400 euro netto miesięcznie

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • jest to praca wymagająca dobrej sprawności i umiejętności wykonywania zadań w szybkim tempie
  • pilnowanie porządku
  • praca na zmywaku
  • włączanie zmywarek oraz dbanie aby zawsze był zapas czystych talerzy oraz sztućców
  • przygotowywanie składników lub prostych dań
  • wspieranie innych pracowników w realizacji ich działań – zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • zdolność do utrzymywania czystości na stanowisku
  • gotowość do przejścia badań w niemieckim sanepidzie – koszt to około 30 euro
  • zdyscyplinowanie i pełne zaangażowanie
  • niezawodność
  • wytrzymałość
  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • gwarantowane minimum 160 godzin pracy miesięcznie
  • pracę w systemie zmianowym
  • bezpłatne zamieszkanie w hotelu – zapewniony oddzielny pokój z łazienką i aneksem kuchennym
  • darmowe, pełne wyżywienie
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • dobre zaplecze socjalne

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci: „Pomoc kuchenna, Dortmund – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 985980e9208b34c

2 komentarze na “Niemcy praca dla pomocy kuchennej bez języka w restauracji Dortmund 2017”

  1. Jestem zainteresowana ofertą.

  2. Witam bym był zainteresowany z kolegą. 882773727