€ brak infromacji

Niemcy praca jako Monter-spawacz konstrukcji stalowych w Neunkirchen (NAM/3/17)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neunkirchen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 marca 2017 03:15

Firma z Neunkirchen poszukuje monterów – spawaczy do legalnej pracy w Niemczech przy produkcji konstrukcji spawanych z obróbką mechaniczną. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Monter / Spawacz konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Neunkirchen

Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się produkcją konstrukcji spawanych z obróbką mechaniczną.
Praca na podstawie rysunku technicznego.
Łączenie konstrukcji stalowych (spawanie).
Wiercenie dziur i gwintowanie.
Przygotowywanie konstrukcji do dalszych etapów obróbki.
Praca na hali.

Wymagania:

Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych (2D i 3D).
Umiejętność obsługi suwnicy i wózków widłowych – mile widziane.
Własny samochód – mile widziany.
Sumienność, samodzielność i dyspozycyjność.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!
Kontakt telefoniczny: 77 543 18 41, 77 543 18 52, 77 543 18 53.

ID ogłoszenia: 39458d3dbe0bf927