€ 2,300.00

Niemcy praca Kierowca Międzynarodowy C+E z podstawową znajomością języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 lutego 2015 00:26

Firma transportowa z Berlina zatrudni kierowców kat. C+E do pracy w Niemczech na terenie Berlina. Oferta dla osób z minimum podstawową znajomością języka.

Oferujemy:
-wynagrodzenie składające się z podstawy od 1600 – 2300 Euro brutto + diety
-legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej
-terminowo wypłacane wynagrodzenie
-niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
-nowoczesną flotę
-przestrzeganie czasu pracy kierowców
-możliwość podjęcia pracy od zaraz
-opiekę konsultanta w j. polskim

Opis stanowiska:
-w zależności od taboru firmy oferujemy zestawy tandemowe, naczepy typu firanki, chłodnie, cysterny, wywrotki itp.
-możliwy system pracy: stała praca w Niemczech
-zakwaterowanie w kabinie na koszt własny na weekend pensjonat
-jazda po całych Niemczech
-praca kierowcy – pojedyncza obsada

Wymagania:

-przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
-minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
-prawo jazdy C+E, karta kierowcy
-mile widziane uprawnienia ADR lub na wózki widłowe

Zapraszamy po szczegóły na www.fhu-mes.pl lub pod nr tel:
pl: +48 788 128 469
de: +491 578 592 163

ID ogłoszenia: 70854c600119fcc0

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: fhu-mes
  • Zarejestrowany od: 26 stycznia 2015

Inne przedmioty dodane przez fhu-mes

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez fhu-mes »