€ do uzgodnienia

Niemcy praca na magazynie przy zbieraniu zamówień w Netto i Edeka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 listopada 2014 01:02

Poszukujemy pracowników na magazyny firm Netto i Edeka do zbierania zamówień i komisjonowania towarów. Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Order picker – komisjoner

Zarobki: do uzgodnienia

Miejsce zatrudnienia: Berlin, są dostępne również inne lokalizacje – Krefeld, Bad Wünnenberg oraz Krefeld

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie na magazynach znanych firm Netto i Edeka.
  • Pracownicy będą odpowiedzialni za zbierani i komisjonowanie produktów z użyciem talkmana, skanera albo monitora.
  • Praca wymaga obsługi wózka widłowego.
  • Konieczne jest wykonywanie zadań tak by utrzymywać względny porządek

Oczekiwania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego – konieczna jest umiejętność liczenia w języku niemieckim, niezbędna jest również znajomość niemieckich liczebników
  • umiejętność utrzymywania ładu w miejscu pracy
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • doświadczenie przy zbieraniu towarów na magazynie
  • atutem będzie przyjazd własnym środkiem transportu

Oferta:

  • umowa o pracę w popularnej firmie
  • dobre zarobki
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie
  • możliwość podwyższania swoich umiejętności oraz zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV oraz adnotację o przetwarzaniu danych osobowych należy przesłać na adres:
p.nawrot@eurojob24.pl w temacie wpisując: Komisjoner

Można się również kontaktować telefonicznie pod numerami: 95 72 41 288,669 100 660, 661 150 740, 669 150 630

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22m1dc/

ID ogłoszenia: 87545603e685410

1 odpowiedź na “Niemcy praca na magazynie przy zbieraniu zamówień w Netto i Edeka Berlin”

  1. Witam! Jestem zainteresowany razem z dziewczyna Panstwa oferta. Pracowalismy juz na podobnym stanowisku w magazynie Netto przy komisjonowaniu towarow z systemem sluchawkowym oraz systemem komputerowym. Mamy doswiadczenie w obsludze wozka widlowego elektrycznego.Prosze o kontakt jesli Panstwa oferta jest nadal aktualna. Tel: 609475260 lub 665382719 .Email tomekk44@vp.pl lub monis16451@wp.pl