€ od 12€ brutto /h

Niemcy praca od zaraz dla kelnerów lub kelnerek w Leutkirch im Allgäu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leutkirch, Gunderath
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Opublikowany: 18 maja 2023 00:42

M.in. na terenie Leutkirch im Allgäu od zaraz propozycja podjęcia legalnej pracy w Niemczech w gastronomii na stanowisku kelnera lub kelnerki przy bezpośredniej obsłudze gości.

Dla niemieckiej firmy gastronomiczno-cateringowej, posiadającej ponad 1900 lokali w Niemczech, Jindella Polska poszukuje

PRACOWNIKÓW GASTRONOMII
na stanowisko:

KELNER / KELNERKA

Miejsce pracy w jednej z restauracji w Center Park:

• Park Allgäu w Leutkirch
• Park Eifel w Gunderath

Obowiązki:

• Przyjmowanie zamówień od Gości oraz ich serwowanie
• Przygotowywanie przekąsek i napojów
• Obsługa kasy kelnerskiej

Oczekujemy:

• Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, chętnie również osoby początkujące
• Doświadczenie w obsłudze kas fiskalnych
• Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego (bezpośredni kontakt z klientem)
• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• Elastyczność w zakresie czasu pracy
• Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

• Wynagrodzenie brutto od 12,00 EUR/ godzina, dodatek urlopowy/świąteczny
• Bezpieczeństwo międzynarodowej firmy – niemiecka umowa o pracę
• Sympatyczni współpracownicy
• Elastyczne godziny pracy
• Benefity w kantynie firmowej
• Bezpłatne korzystanie z basenu
• Bezpłatne miejsca parkingowe
• Benefity i rabaty firmowe w Center Parks
• Zniżki w restauracjach 20%
• Możliwości rozwoju
• Możliwość zakwaterowania na koszt pracodawcy z niewielką własną dopłatą do czynszu przez 3-6 miesięcy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV poprzez formularz lub na adres mailowy

warsaw@jindella.com z dołączoną klauzulą:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych w innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanym umowami współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Jindella Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanym w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (t. j. Dz. U. z 2019r., poz. 1781). Swoje dane osobowe podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Jindella Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jestem świadoma/świadomy, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.’’

Zapraszamy do aplikowania, zastrzegając sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 547645cf5523f1a0