€ 8,50 brutto/h + bezpł. zakwaterowanie

Niemcy praca pakowanie na produkcji rybnej bez znajomości języka Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 czerwca 2016 04:06

Przetwórnia rybna z okolic Rostocku zatrudni pracowników fizycznych do pakowania na produkcji rybnej. Niemcy praca bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na produkcji – pakowacz

Lokalizacja: okolice miasta Rostock

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zadania wykonywane będą w przetwórni rybnej według najwyższych standardów jakościowych
  • osoba zatrudniona będzie uczestniczyła w procesach produkcyjnych oraz przy pakowaniu

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania własnym autem
  • posiadanie badań z sanepidu do pracy z żywnością lub gotowość do wyrobienia odpowiednika dokumentu w Niemczech

Oferujemy:

  • w tygodniu ok. 40 godzin do przepracowania
  • płatne święta
  • bezpłatne miejsce zamieszkania
  • praca na podstawie transgranicznego delegowania – pracownik podatki ma płacone w Niemczech natomiast ubezpieczenie w Polsce
  • dobre wynagrodzenie
  • 25 dni urlopowych w skali roku

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 3745754e45e25fa4

2 komentarze na “Niemcy praca pakowanie na produkcji rybnej bez znajomości języka Rostock”

  1. Mikesynetarman na 12 czerwca 2016 @ 20:57

    Witam, jesten zainteresowany daną ofertą pracy, poproszę o kontakt 722 723 747 lub mykhailo.synetar@o2.pl

  2. kasia_orzolek na 20 czerwca 2016 @ 18:30

    Witam,
    Jestem w stanie podjąć tę pracę od zaraz, wraz ze mną są jeszcze 3 osoby które chcą również pracować w Państwa gospodarstwie. Proszę się ze mną kontaktować pod ten numer tel. 609 395 792.