€ (na rękę) 100 euro netto/dzień

Niemcy praca sezonowa od zaraz przy zbiorze czereśni Erfurt 2016 dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 maja 2016 02:09

Pilnie poszukujemy 7 pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze czereśni z drzew. Ogłoszenie z okolic Erfurtu od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru

Liczba wakatów: 7

Miejsce zatrudnienia: okolice Erfurtu

Wynagrodzenie: za 9 godzin pracy na dzień pracownik otrzymuje 100 euro do ręki

Termin: praca od 5 czerwca 2016 do 5 sierpnia 2016

Obowiązki:

  • ręczny zbiór owoców czereśni w sadzie, niekiedy z wykorzystaniem drabiny lub chwytaka

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie i znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność
  • dobra sprawność
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • pracę 6 dni w tygodniu – jeden dzień jest wolny
  • bardzo dobre warunki zamieszkania, zapewnione miejsca w pokojach z łazienkami i kuchniami
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o pilny kontakt telefoniczny pod numerem:

[ogłoszenie nieaktualne]

źródło: http://rainbowjobs.eu

ID ogłoszenia: 279574b35e60952e

5 komentarzy na “Niemcy praca sezonowa od zaraz przy zbiorze czereśni Erfurt 2016 dla Polaków”

  1. Angelika94 na 30 maja 2016 @ 12:55

    Witam ,
    jestem zainteresowana ofertą pracy .
    Jeśli są jeszcze wolne miejsca, proszę o kontakt 532882822 lub miloszkowaaa@interia.pl

  2. siwy1997@ na 1 czerwca 2016 @ 09:58

    Witam. chciałbym podjąć się tej pracy, mam doświadczenie w zbieraniu.Numer kontaktowy 536 608 908 proszę o kontakt pozdrawiam

  3. krystian.martyna na 2 czerwca 2016 @ 14:43

    Witam. Jestem zaintersowany podjęciem pracy wraz z dziewczyna. Proszę o kontakt 605 321 288. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

  4. anusia123456 na 2 czerwca 2016 @ 15:26

    Dzwoniłam pod podane numery..nikt nie odbiera …
    poprzez e-mail tez cisza

  5. kasia_orzolek na 20 czerwca 2016 @ 17:21

    Witam,
    Mogę podjąć pracę od zaraz, wraz ze mną są jeszcze 3 osoby które chcą podjąć się pracy tak więc proszę kontaktować się na mój numer tel. 609 395 792.