€ 34 PLN/h

Niemcy praca sezonowa w szklarni przy zbiorach warzyw Magdeburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 lipca 2018 05:15

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech w szklarni przy zbiorach owoców i warzyw. Zatrudnienie sezonowe 2018 w Magdeburgu dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik w szklarni

Lokalizacja: Magdeburg, Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 34 PLN netto

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca w szklarni przy zbiorze i sortowaniu warzyw – pomidorów i papryki
  • obowiązkiem będzie pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • wykonywanie innych prac – porządkowych, naprawczych i fizycznych jak pomoc w załadunku i rozładunku

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie mile widziana
  • przykładanie się do zadań
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie tymczasowe
  • umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia i wysokie zarobki
  • pracę 6 do 7 dni w tygodniu
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania – koszt pracownika to około 200 euro

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy wszystkich do kontaktu telefonicznego pod numerem:

[ogłoszenie już nieaktualne]

źródło: https://niemcy.jober.pl/Magdeburg/Pracownik-szklarniowy-Niemcy-822623

ID ogłoszenia: 9395b58ac651a084

2 komentarze na “Niemcy praca sezonowa w szklarni przy zbiorach warzyw Magdeburg 2018”

  1. Dzień dobry wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą. Proszę o kontakt nr 0048507079957 lub matekp66@wp.pl

  2. Arturowacz500 na 1 sierpnia 2018 @ 21:49

    Jestem zainteresowany 507 531 024