€ 13-15

Nürnberg, oferta pracy w Niemczech na budowie jako monter-blacharz izolacji przemysłowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nürnberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 lutego 2019 05:15

Agencja “Trenkwalder” dla klienta z Norymbergi poszukuje od zaraz monterów-blacharzy izolacji przemysłowych do pracy w Niemczech. Niewymagana znajomość języka niemieckiego!

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Blacharz Izolacji Przemysłowych

Opis stanowiska:
• wykonywanie osłon z blachy dla izolacji termicznych (ciepłochronnych i zimnochronnych) rurociągów, kolan, redukcji, trójników, dennic płaskich i wypukłych, kapturów na zawory i kołnierze;
• wykonywanie obróbki blacharskiej przy izolacji blachą trapezową, np. kotłów i elektrofiltrów oraz oblachowania izolacji turbin;
• wykonywanie osłon z blachy dla izolacji akustycznych i przeciwdrganiowych: osłon izolacji wentylatorów, kulis i ekranów przeciwdźwiękowych oraz blaszanych osłon dla kabin przeciwdźwiękowych;
• wykonywanie dla izolacji ogniochronnych osłon lub konstrukcji nośnej z blachy;
• wykonywanie osłon z blachy dla izolacji technicznego wyposażenia budynków – osłon dla izolacji rurociągów, kolan, redukcji, trójników, kapturów na zawory i kołnierze, osłon z blachy dla izolacji kanałów wentylacyjnych;
• projektowanie, obliczanie i wykonywanie odpowiedniej konstrukcji wsporczej dla zamontowania osłonowego płaszcza blachy dla izolacji;
• wykonywanie podstawowych obliczeń warsztatowych; trasowanie blach, wykonywanie operacji blacharskich i podstawowych operacji ślusarskich związanych z przygotowaniem elementów osłon;
• kontrolowanie wykonywanych elementów blacharskich;
• ocenianie stanu technicznego elementów izolacji i płaszcza osłonowego;
• wykonywanie prac demontażowo-montażowych oraz konserwacja i naprawianie osłon;
• wykonywanie prac modernizacyjnych blaszanych osłon dla izolacji.
• organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii.

Wymagania:
• ukończona szkoła zawodowa lub inne świadectwa potwierdzające kwalifikacje do zawodu
• doświadczenie : 2 lata stażu pracy w branży
• umiejętność samodzielnego wykonywania prac

Oferujemy:
• Pracę w firmie należącej do międzynarodowego koncernu o wieloletniej tradycji i wartościach etycznych
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego

ID ogłoszenia: 7225c6eaac65434a

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: n.masel
  • Zarejestrowany od: 21 lutego 2019

Inne przedmioty dodane przez n.masel

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez n.masel »