€ 12 euro/h brutto

Od zaraz Berlin dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 grudnia 2015 01:41

Niemcy praca do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego. Ogłoszenie z Berlina jako sprzątacz / sprzątaczka.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Start: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • prace polegające na sprzątaniu domów i mieszkań oraz dbanie o ich estetyczny wygląd
  • zadania wykonywane mają być zgodnie z życzeniami klientów – sprzątanie ekologiczne lub z użyciem specjalnych preparatów czy urządzeń
  • ogólne prace polegają na ścieleniu łóżek, wycieraniu kurzy, odkurzaniu, mopowaniu, wynoszeniu odpadów

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, dokładność
  • doświadczenie najlepiej poparte referencjami
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • miła aparycja

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego miejsca zamieszkania w Berlinie
  • szkolenie pracownicze wprowadzające do obowiązków
  • dużo zleceń
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV oraz aktualną fotografią za pośrednictwem poniższego maila:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W tytule wiadomości prosimy umieścić: „Sprzątanie domów i mieszkań, Berlin. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sprzatanie-domow-i-mieszkan-berlin-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 917565f687905627