€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji sałatek 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 stycznia 2020 04:04

Propozycja zatrudnienia 2020 na produkcji sałatek oraz zdrowych deserów. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji sałatek i zdrowej żywności

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się przygotowaniem składników – myciem, krojeniem, pakowaniem
  • obowiązkiem będzie porcjowanie i pakowanie sałatek
  • praca to również wspieranie produkcji świeżych deserów i antipasti
  • inne zadania w charakterze pomocnika
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • mile widziane zgłoszenia od osób mobilnych

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę z ubezpieczeniem i kartą EKUZ
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego
  • solidne warunki zatrudnienia i dobre wynagrodzenie
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za dojazd pomiędzy zakwaterowaniem a pracą
  • zakwaterowanie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerami:

  • 660 575 858
  • 735 971 935

Aplikować można również za pośrednictwem źródła.

źródło: www.olx.pl/oferta/produkcja-salatek-i-deserow-zdrowa-zywnosc-CID4-IDDaaHN.html

ID ogłoszenia: 285e31f7b584d8a

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji sałatek 2020”

  1. Witam jaka stawka dla osoby która ma doświadczenie na Variovacu,Multivacu ,Weber ,detektory metali