€ 14€/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech jako pracownik ochrony z działaniami ratowniczymi w Ludwigshafen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ludwigshafen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2022 00:47

Firma z Ludwigshafen poszukuje osoby do pracy w Niemczech na stanowisku pracownika ochrony z działaniami ratowniczymi. Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym.

Pracownik ochrony z działaniami ratowniczymi.
Miejsce pracy: Ludwigshafen
Obowiązki:
– nadzorowanie w zakresie bezpieczeństwa pracy w zakładach petrochemicznych
– zabezpieczenie pracowników podczas prac
– uruchamianie łańcucha alarmowego oraz wszczęcie działań ratunkowych w razie potrzeby
– przeprowadzanie działań gaśniczych z użyciem małych środków gaśniczych
– kontrola przestrzegania przepisów bezpieczeństwa na terenie zakładu
– kontrola sprzętu ochronnego zgodnie z procedurą
– identyfikacja potencjalnych zagrożeń

Oczekujemy:
– wysokiego poczucia odpowiedzialności
– dobrej znajomość języka niemieckiego
– G 26 + szkolenie w zakresie pierwszej pomocy (dodatkowa korzyść)
– prawo jazdy – mile widziane

Oferujemy:
– stawkę 14,00 EUR brutto/h
– dodatkowo płatne zmiany nocne, niedziele i święta
– przejrzystą ścieżkę kariery, realną możliwość awansu
– legalne i stabilne warunki zatrudnienia w niemieckiej firmie w pełnym wymiarze godzin
(umowa o pracę, ubezpieczenie zdrowotne)
– mieszkanie służbowe (płatne 150 EUR/miesiąc) lub dodatek mieszkaniowy (150 EUR/miesiąc)
– zwrot za dojazdy do miejsca pracy
– zorganizowany i otwarty na współpracę zespół
– wsparcie od kadry i pracowników

praca.francja@interkadra.pl

ID ogłoszenia: 95162a86867d6991