€ 10,50/h

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy sadzonkach ogrodnictwo Düsseldorf 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 marca 2022 02:21

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz w ogrodnictwie przy sadzonkach szklarniowych. Zatrudnienie 2022 w Düsseldorfie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik ogrodnictwa

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w ogrodnictwie przy roślinach doniczkowych
  • zadania wykonywane są z maszynami
  • pracownik będzie zajmował się sadzeniem młodych roślinek, przygotowywaniem i pakowaniem gotowych sadzonek
  • do zadań należy praca przy przenośnikach taśmowych oraz montowanie pojemników do załadunku roślin

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej o pracę
  • umowa podpisana zostanie u pracodawcy
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zamieszkanie zapewnione w 1 i 2 osobowych pokojach w cenie 100 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na stałe
  • dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych
  • opłacanie składek ubezpieczeniowych i emerytalnych
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • zatrudnienie w Niemczech bez konieczności porozumiewania się w języku niemieckim

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 0048 736 893 070

Zgłoszenia można wysyłać poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-ogrodnictwa-d%C3%BCsseldorf,oferta,8793127

ID ogłoszenia: 404621e53c7e4833