€ 8,90/h brutto

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech zbiory pieczarek bez języka Schapow

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schapow
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 29 stycznia 2018 04:39

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy zbiorach pieczarek. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik do zbioru pieczarek

Miejsce zatrudnienia: Schapow, Niemczy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: około 25-40 PLN na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca w hodowli pieczarek polegająca na wyciąganiu ich z torfu, przycinaniu nożyczkami i układaniu w pudłkach
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym – na pełny etat
  • uczciwe zarobki oraz premie za wydajność
  • po 7 dniach możliwość pobrania pierwszej zaliczki
  • zwrot kosztów dojazdu z miejsca zamieszkania do hodowli
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • umowę z opcją korzystania ze świadczeń socjalnych
  • wsparcie prawne
  • ubezpieczenie
  • stałe wsparcie koordynatora
  • dla chętnych regularne zjazdy do Polski
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • dostępność samochodów służbowych do wyjazdu zagranicznego

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 3525a6e1b8085ba6

9 komentarzy na “Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech zbiory pieczarek bez języka Schapow”

  1. Jestem zainteresowany praca Moj nr to 661161673 .prawo jazdy kat b Adam

  2. Agnieszka.modzelewska na 30 stycznia 2018 @ 13:39

    ja wraz z moim chlopakiem jestesmy zainteresowni posiadamy wlasny samochod mozliwsc wyjazdu od zaraz.

  3. jestem zainteresowany dojazd własnym samochodem tel.509852659

  4. Witam, jestem zainteresowany oferta pracy,posiadam wlasny dojazd i prawo jazdy kat.B . Prosze o kontakt,tel :794 569 494.

  5. Witam jestem zainteresowana.tel783189303

  6. Devidgd88 na 1 lutego 2018 @ 21:38

    Witam. Jestem bardzo zainteresowany wraz z dziewczyną i Jej koleżanką Państwa ofertą pracy przy pieczarkach. Posiadam własny samochód. Podejmiemy współpracę od zaraz. Proszę bardzo o kontakt tel: 661057949 e-mail devid-1988@wp.pl. Serdecznie pozdrawiam

  7. PiotrekBstk na 3 lutego 2018 @ 13:33

    witam jestem zaintersowany moge ofertą pracy mog przyjechac wlasnym samochodem
    moj e-mail:piotrekbstk@gmail.com
    tel.576323919

  8. Sebastian 1988 na 9 lutego 2018 @ 11:51

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z narzeczoną. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Pracowaliśmy wcześniej w Niemczech. Mamy samochód na wyjazd. Nr kontaktowy 601848588 lub 515074675.