€ 13,00/h brutto

Od zaraz dla par dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu pralinek w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2020 03:17

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla Polaków w fabryce z Lipska. Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy pakowaniu pralinek czekoladowych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz pralinek

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Pensja: 13 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od września 2020

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Opis stanowiska pracy:

  • manualna, łatwa praca na produkcji w charakterze pakowacza
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości pralinek oraz wkładanie czekoladek do plastikowych wytłoczek

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • spostrzegawczość
  • zwinność
  • zdolność do pracy w zespole – oceniana jest praca całego teamu
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • rzetelność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • dostępność od września

Zapewniamy:

  • środki ochronne i bezpieczne środowisko pracy (maseczki, środki dezynfekujące i odkażanie miejsca pracy raz na jakiś czas)
  • zatrudnienie od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc koordynatora Polaka
  • zatrudnienie na pół roku
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zakwaterowanie w cenie 250 euro od pary miesięcznie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Praliny Lipsk 09/20″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 4005f4b7a459240c