€ 2650-2950/mc

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji dań gotowych fabryka z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 listopada 2022 01:13

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji gotowych posiłków. Zatrudnienie w fabryce spożywczej z Berlina od zaraz dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 2650-2950 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • konieczność wykonywania pracy zgodnie z zasadami BHP
  • w pierwszych dniach pracownik przejdzie rzetelne szkolenie pracownicze wdrążające na stanowisko
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pilnowanie ładu, przeprowadzanie kontroli jakości, wykonywanie manualnych prac przy linii produkcyjnej, pakowanie, etykietowanie itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, pracowitość
  • możliwość wykonywania pracy zmianowej
  • pełna samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość pobierania zaliczek
  • terminowe wypłacanie pensji
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • dla najlepszych pracowników stałą umowę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • pomoc rezydenta Polaka

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja-dan-gotowych B/11/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 5766370e6de497e4