€ 5-6 tys brutto

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory jeżyn bezkolcowych 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 lipca 2022 01:23

Oferta sezonowej pracy w Niemczech na plantacji przy zbiorach jeżyn bezkolcowych. Zatrudnienie od zaraz możliwe również bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów jeżyn

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: od 5000 do 6000 PLN brutto miesięcznie – praca na akord, płacona od skrzynki

Termin: praca na około 2.5 miesiąca, od sierpnia do października 2022

Zakres zadań:

praca na plantacji przy zbiorach jeżyn bezkolcowych

Oczekiwania:

  • brak przeszłości kryminalnej
  • zaangażowanie
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • pracę na akord – czyli zarobki na podstawie zaangażowania – ile zostanie zebrane tyle jest do wypłaty
  • opcja pobierania zaliczek 2 razy w tygodniu – możliwe także wypłaty na konto
  • zatrudnienie sezonowe na około 2.5 miesiąca
  • darmowe zamieszkanie z wifi, wyposażoną kuchnią, pokojami, łazienką

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 512-998-852

Na SMSY nie odpowiadam, jak nie odbieram proszę o kontakt później.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/zbior-jezyn-bezkolcowych-niemcy-CID4-IDKAQUH.html

ID ogłoszenia: 7562ce7325da067