€ 11,20 euro brutto/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie bez znajomości języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 stycznia 2017 04:52

Hurtownia kosmetyczna z Essen zatrudni od zaraz ludzi do zbierania zamówień. Praca Niemcy dla osób bez znajomości języka na magazynie z tanim zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy
Zarobki: 11,20 euro brutto na godzinę pracy
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w hurtowni kosmetyków na magazynie przy kompletowaniu zamówień dla sklepów
  • zadania wykonywane są z użyciem skanera ręcznego a towary będą pakowane na palety i przemieszczane za pomocą ręcznego wózka paletowego ze wspomaganiem elektrycznym
  • czytniki można obsługiwać w języku niemieckim, polskim, angielskim, francuskim, rosyjskim, włoskim, hiszpańskim

Oczekiwania:

  • umiejętność sprawnego zarządzania czasem pracy
  • odpowiedzialność
  • zmotywowanie i energiczność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do samodzielnego logicznego myślenia

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie jedynie 100 euro miesięcznie, resztę kosztów opłaca pracodawca
  • wprowadzenie w obowiązki
  • solidne przeszkolenie
  • dla pracowników najsumienniejszych umowę o pracę na czas nieokreślony
  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka niemieckiego zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazynzkosmetykami01/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 3195865a9add10c3

2 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie bez znajomości języka Essen”

  1. Witam interesuje mnie praca od maja 2017roku.

  2. Marcin M82 na 24 stycznia 2017 @ 12:33

    Witam. Oferta pracy jest jeszcze aktualna.