€ 13-16/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie z kosmetykami Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2018 04:50

Propozycja zatrudnienia na magazynie hurtowni kosmetycznej w Köln bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy zbieraniu i pakowaniu towarów drogeryjnych.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Liczba wakatów: 4

Wynagrodzenie: 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy, stawka uzgadniana będzie indywidualnie

Opis stanowiska pracy:

  • kompletowanie zamówień na magazynie hurtowni kosmetycznej
  • wprowadzanie danych do systemu
  • kompletowanie dokumentów
  • wysyłka zamówień

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • umiejętność do pracy w zespole
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • rzetelność
  • dobre zorganizowanie
  • pracowitość
  • samodzielność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • motywacja do osiągania zamierzonych celów

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie płatne, koszt miesięczny to 250 euro od osoby
  • możliwość wykupienia tanich obiadów na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dla chętnych udział w tanich lekcjach języka niemieckiego zorganizowanych przez pracodawcę na miejscu

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Hamburg 12/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 3005c0446d18e2ee