€ 9,40 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech bez języka Dortmund na produkcji dań gotowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 października 2015 01:53

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego od zaraz na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie w Dortmundzie dla Polaków przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Start: od zaraz

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,40 euro brutto/h

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie wkładał gotowe dania do foliowych torebeczek, a te z kolei do pudełek kartonowych
  • praca odbywa się w szybkim tempie przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dynamiczne tempo pracy
  • słowność, punktualność
  • dużym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji żywności
  • samodzielność
  • dobre zorganizowanie
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy
  • zdolności manualne

Zadania:

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowa zgodna z niemieckim prawem pracy
  • zapewniony płatny urlop
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacji
  • zapewnione szkolenia pracownicze
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zorganizowane zakwaterowanie w służbowym mieszkaniu – opłaty będą pobierane z wynagrodzenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia zatytułowanego: „Produkcja dań gotowych od zaraz, Dortmund” na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-dortmund-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych/

ID ogłoszenia: 653561ec17bc1324

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka Dortmund na produkcji dań gotowych”

  1. Jestem zainteresowany i gotowy podjac od zaraz prace na produkcji dan gotowych Dortmund