€ 14,50/h brutto +dieta

Od zaraz praca w Niemczech bez języka przy sprzątaniu-dezynfekcji wagonów metra Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 września 2021 02:49

Zatrudnienie od zaraz w Berlinie przy sprzątaniu i dezynfekcji wagonów metra. Praca w Niemczech 2021 bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka metra

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy + dieta za każdy dzień roboczy w wysokości 16 euro netto

Termin: od września/października 2021

Zakres zadań:

  • praca na nocnej zmianie, obowiązują stałe godziny
  • do zadań należeć będzie sprzątanie oraz dezynfekcja wagonów metra
  • obowiązkiem pracownika będzie również zgłaszanie usterek

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • dostępność od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • odpowiedzialność, sumienność, solidność
  • przykładanie się do zadań

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • przeszkolenie pracownicze przeprowadzone przez Polaka
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne
  • prawo do płatnego urlopu
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia zatrudnienia na stałe

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzątanie metra, Berlin 09/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 76614721f171ab6

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.