€ 10,50 Euro Brutto

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie w Nürnberg jako komisjoner

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nürnberg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 czerwca 2019 05:01

W Norymberdze z minimum podstawową znajomością języka od zaraz do podjęcia praca w Niemczech na magazynie w charakterze komisjonera. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu.

PRAGS PPM s.r.o. – Czeska agencja pracy poszukuje dla swojego klienta z Niemiec (miasto Nürnberg) kandydatów na stanowisko:

KOMISJONER / KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ

Wymagania:
Pracowitość,
Dobra organizacja pracy,
Sprawność fizyczna
Odpowiedzialność i zaangażowanie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie do wysyłki paczek
Komisjonowanie
Noszenie paczek, sortowanie, załadunek i rozładunek
Skanowanie kodu kreskowego
Praca w systemie 2 zmianowym

Zapewniamy:
– Stawka godzinowa – 10,50 Euro Brutto
– Umowę na warunkach czeskich w oparciu o układ zbiorowy IGZ
– Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2-3 osobowe, blisko zakładu pracy – 300 Euro / miesiac
– Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech.
– Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.

Praca zarówno dla Pań jak i Panów. Zainteresowane osoby prosimy wysyłać CV na adres: mag@pragsppm.cz

ID ogłoszenia: 815d08acc621fa4

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: PRAGS PPM
  • Zarejestrowany od: 17 czerwca 2019

Inne przedmioty dodane przez PRAGS PPM

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez PRAGS PPM »