€ 8,84/h brutto

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze warzyw bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2018 03:00

Pilnie poszukujemy osób do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze warzyw. Zatrudnienie 2018 od zaraz w gospodarstwie rolnym z Frankfurtu nad Menem.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbiorów

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zarobki: 8,84 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym przy sadzeniu i zbiorze marchwi, rzodkiewki, porów, sałaty, kapusty, selerów itp.
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna i brak problemów ze zdrowiem
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w rolnictwie
  • motywacja
  • mile widziani mężczyźni

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane w uzgodnionym terminie
  • pracę od 50 do 60 godzin na tydzień
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 3 euro na dobę
  • pracodawca organizuje 3 razy w tygodniu ciepłe danie za darmo
  • możliwość pobrania zaliczki już po pierwszym tygodniu
  • pracodawca zapewnia jednorazowe pokrycie ceny biletu do Polski (wartość max. do 50 euro + dodatek przysługuje jedynie pracownikom którzy przepracują 3 miesiące)

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 13 4463295 lub 782745508

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-warzyw-od-zaraz-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 2925b7097f23acec

1 odpowiedź na “Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze warzyw bez języka Frankfurt nad Menem”

  1. Anna Krawczyk na 17 sierpnia 2018 @ 21:45

    Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy prosimy o kontakt pod numerem telefonu 724621148