€ 2600-3150/mc brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka pomocnik śmieciarza od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 lutego 2020 04:19

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku pomocnika śmieciarza. Oferta z Berlina od zaraz i bez znajomości języka dla pracowników fizycznych z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza – pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 2600 do 3150 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • jest to praca fizyczna przy pomocy w odbieraniu odpadów
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podstawianie kubłów do załadunku oraz wrzucanie odpadów na pakę

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zaangażowanie, pracowitość, wydajność

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę od zaraz
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres próbny
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych
  • pracodawca zapewnia na miejscu odpłatne zakwaterowanie za 300 euro miesięcznie w pokojach jednoosobowych

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/03/2020″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 7245e56cbf6cced1

20 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka pomocnik śmieciarza od zaraz Berlin”

  1. Autodestrucktione na 27 lutego 2020 @ 17:25

    Jestem zainteresowany email: gb65801@gmail.com tel.+48 793728042

  2. Jestem zainteresowany podjęciem pracy
    Mail: ferinio121212@wp.pl

  3. Witam jestem zainteresowany email janwrzodak1947@gmail.com tel +48 503674127

  4. Sebastiang27 na 29 lutego 2020 @ 17:43

    Dzień dobry jestem zainteresowany waszą ofertą jestem w stanie zacząć pracę od zaraz . Proszę o kontakt nr tel . 693745057

  5. Szaszlyk na 1 marca 2020 @ 23:30

    Witam jestem zainteresowany mogę zacząć od zaraz email szantyka.karol@wp.pl nr telefonu 536417646

  6. Tomek198666 na 4 marca 2020 @ 09:00

    Jestem zainteresowany pracą od zaraz zostawiam nr tel 667792738 i e-mail tomek.wojcik1@adres.pl

  7. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy pomocnik śmieciarza mój e-mail tadeo826@gmail.com oraz numer telefonu 579719360

  8. Kamil Styrna na 4 marca 2020 @ 11:51

    Jestem zainteresowany mieszkam w Berlinie i moge podjąć pracę mój numer 15212993076

  9. lukaszenko304pl na 5 marca 2020 @ 14:25

    Witam 2 osoby chetne do podjecia pracy 665-097-160

  10. mardroz77 na 7 marca 2020 @ 18:15

    Nie boje się żadnej pracy mogę pracować jako pomocnik śmieciarza mam 42 lata jestem sprawny fizycznie
    nr tel. 669038240
    mail marekdrozda1977@gmail.com

  11. marek19710307 na 11 marca 2020 @ 10:18

    witam jestem saiteresowany potjecem pracy muj majl-kasiamarekdawid@gmail.com .tel-798113563

  12. Marekw811 na 11 marca 2020 @ 13:41

    Dzień dobry. Jestem zainteresowany pracą.

  13. kaku1455 na 12 marca 2020 @ 15:16

    Witam jestem zainteresowany ofertą mieszkam w Berlinie dostępny od zaraz proszę o kontakt pod nmr 796347124

  14. Jumbo2006 na 12 marca 2020 @ 22:52

    Witam jestem zainteresowany praca numer kontaktu to 697705098 i mail jumbo2014@o2.pl

  15. Damian1311 na 24 marca 2020 @ 14:27

    Witam jestem zainteresowany pracą. E-mail damian-kras-1997@wp.pl mój numer telefonu 793679755

  16. Witam. Jestem zainteresowany pracą. Mam doświadczenie na podobnym stanowisku. Jestem o

  17. Witam jestem zainteresowany pracą. Mam nieduże doświadczenie na podobnym stanowisku. 01748852378

  18. Jestem zainteresowany +48 666875542

  19. Wysłałem CV na Państwa email.

  20. kopczes23 na 26 lipca 2020 @ 00:01

    Jestem zainteresowany ogloszeniem .jestem i pracuje na terenie Niemniec,i brzebywam.posiadam potrzebne swiadczenia niemniecke oraz nr-krank-kase i konto bankowe .Pracuje fizycznie dlatego zainteresowalem sie panstwa ogloszeniem i lepsze wynagrodzenie oraz mnial bym plisko do domu.komunikatywny niemniecki..Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. .Kopczewski Marek