€ 8,50 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy rozwożeniu mebli Oldenburg dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oldenburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 29 grudnia 2015 02:26

Poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Niemczech przy rozwożeniu mebli oraz sprzętu AGD i RTV. Zatrudnienie w Oldenburgu bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Oldenburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace fizyczne przy rozwożeniu mebli oraz urządzeń AGD i RTV.
  • Obowiązkiem będzie załadunek i rozładunek towaru, pakowanie oraz dbanie o przewożony towar.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • sprawność
  • pracowitość
  • preferowane osoby z przynajmniej podstawową znajomością języka niemieckiego
  • wysoka motywacja
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • sprawne zagospodarowanie czasu pracy

Oferta:

  • wysokie zarobki, wypłacane terminowo
  • zatrudnienie w Niemczech bezpośrednio u pracodawcy a nie przez pośredników
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego, prosimy kontaktować się z Beatą: +4915904369619
Możliwy kontakt w języku polskim

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-fizyczny-id334401.html

ID ogłoszenia: 6285681600135812

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy rozwożeniu mebli Oldenburg dla Polaków”

  1. PluszowyMarcin na 12 stycznia 2016 @ 20:33

    Nazywam się Marcin, mam 24 lata i jestem zainteresowany ofertą pracy .
    Posiadam samochód i prawo jazdy kategorii „B” .
    Jestem zmotywowany, gotowy do wyjazdu od zaraz i interesuje mnie stały wyjazd za granicę .
    Proszę o kontakt 502 535 200 .