€ 9,40 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka Kolonia od zaraz na produkcji karmy dla zwierząt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 października 2015 01:42

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji suchej karmy dla zwierząt bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Kolonii dla Polaków przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,40 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obsługiwanie maszyn do granulacji
  • przygotowywanie odpowiednich mieszanek
  • pakowanie
  • paletowanie
  • wstępne magazynowanie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkie wdrażanie się w powierzone obowiązki
  • dobre zorganizowanie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • elastyczność godzinowa
  • zaletą będzie mobilność i możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę
  • opieka polskiego konsultanta
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość rozwoju
  • niezbędne szkolenia pracownicze
  • możliwość odpłatnego zorganizowania miejsca zamieszkania

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Produkcja karmy dla zwierząt, Kolonia″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com
Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 173561925d3c94a4

8 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech bez języka Kolonia od zaraz na produkcji karmy dla zwierząt”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą , nr:502960081 lub e-mail- mlody_19960@wp.pl

  2. Witam mam dwie zainteresowane osoby na już 669461467

  3. Jestem zainteresowana ta oferta pracy. Mieszkam w Düsseldorf i prace moge zaczac od zaraz. nr : +49 15215159977 lub email: paulaa.20@interia.pl

  4. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy .Proszę o kontakt 698 476 113

  5. Andrzej podejma na 13 października 2015 @ 14:18

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy mogę rozpocząć w trybie natychmiastowym dla mnie liczy się zakwaterowanie z internetem oraz uczciwy zarobek proszę o kontakt 698379322 lub jin555@Interia.pl dziękuję i pozdrawiam

  6. Jestem zainteresowana pracon moge podjac od zaraz posiadam aktualna ksiazeczke sanepidowska tel 721776720

  7. Witam.Jestem zainteresowany oferta pracy.Mieszkam w Niemczech (okolice Remscheid).Moj nr tel.+4915214485147.Pozdrawiam Wojtek

  8. jestem zainteresowana , zmotoryzowana tel +48 792333866