€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Kolonia pakowanie kanapek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 września 2015 01:52

Aktualnie prowadzimy nabór pracowników do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z Kolonii do podjęcia od zaraz przy pakowaniu kanapek na produkcji.

Stanowisko: Pakowacz kanapek

Miasto: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Zadania będą polegały głównie na pakowaniu kanapek i wrapów.
  • Praca wykonywana będzie przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej.
  • Osoba zatrudniona wykonuje zadania zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • aktualne badania niezbędne do pracy z żywnością ze stacji sanitarno epidemiologicznej
  • dynamiczne tempo pracy
  • brak nałogów
  • dobre zdrowie
  • sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zapewnione płatne zakwaterowanie na miejscu
  • pracę od zaraz
  • wysokie zarobki
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • zatrudnienie na 6 miesięcy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres: ganztagsberuf@eclipso.de

W nagłówku należy wpisać: 15/10/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-kanapek-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 55255f960250d12b

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Kolonia pakowanie kanapek”

  1. Witam serdeczne. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Posiadam aktualne badania sanepidowskie,szybko się uczę. Prosze o kontakt pod numer 723 080 949 bądź mailowo pablo23-88@o2.pl

  2. Witam ,mam 47 lat , jestem zainteresowana pracą.tel 531081218 .
    Jakby była możliwość wyjazdu z koleżanką.
    pozdrawiam

  3. Witam, jesteśmy zainteresowane pakowaniem kanapek Kolonia.
    Kontakt +49 152 135 299 11.
    pozdrawiamy

  4. Jestem gotowa do wyjazdu posiadam ksiazeczke sanepidowska tel 721776720