€ OD 1600 EURO NETTO

Oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat. C+E, LKW w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2018 00:48

Firma z Lipska zatrudni od zaraz kierowców kat. C+E z LKW do podjęcia pracy w Niemczech. Ogłoszenie adresowane do osób z minimum 3-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku.

KIEROWCA CIĘŻARÓWKI (LKW)
Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

WYMAGANIA:
co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowcy ciężarówki do 40t
komunikatywna znajomość j.niemieckiego (warunek konieczny)
prawo jazdy kat C+E
kondycja fizyczna
zaangażowanie i chęci do pracy
mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
prowadzenie pojazdu ciężarowego do 40t oraz ciągników siodłowych z przyczepą
załadunek/rozładunek towarów za pomocą wózka widłowego (również bocznego)
transport towarów pomiędzy punktem logistycznym a punktem odbioru towaru u klienta na terenie Lipska w firmie BMW
przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa

OFERUJEMY:
niemiecką umowę o pracę
stawkę godzinową od 11-12 Euro netto
bezpłatne mieszkanie
możliwość nawiązania długiej współpracy i wzrostu wynagrodzenia
Oferujemy stałą pracę z możliwością rozwoju i wzrostu wynagrodzenia. Praca w systemie zmianowym. Prosimy o przesyłanie CV w j.niemieckim.

Prosimy o załączenie klauzuli:

ID ogłoszenia: 4405b6d50b08ded0